Repertoire

  • Fotografie © Ronald Knapp

    CREW

    Idea & Concept: Judith & Tineke Steenbrink

    Stage direction & Script: Annechien Koerselman

    Set- & Costumedesign: Dieuweke van Reij

    Lightdesign: Désiree van Gelderen

    Organisation: Oorkaan productions, Amsterdam


     

    premiere April 21, 2012, Concertgebouw Amsterdam

    CAST

    Judith Steebrink (baroque violin)

    Tineke Steebrink (chest organ)

    Israel Castillo Hernandéz (viola da gamba)

    Daniele Caminiti (Theorbe)

    Diederik Rijpstra (Trumpet)

    Carel Alphenaar (Actor)

  • Fotografie © Festival de Parade & Ronald Knapp (Het Grachtenfestival)

    CREW

    Regie & Script: Annechien Koerselman

    Muziekdramaturgie: Dividivi3

    Producent: Dividivi3, Amsterdam

    Organisatie: Dividivi3 & Grachtenfestival Amsterdam


     

    premiere 13 augustus 2016, Het Grachtenfestival, Amsterdam

    CAST

    Fluit & Spel: Rieneke Brink (Dividivi3)

    (Alt)Hobo & Spel: Paloma de Beer (Dividivi3)

    (Bas)Klarinet & Spel: Ilse Eijsink (Dividivi3)

  • Fotografie © Lex de Meester

    CREW

    Tekst: Walter van den Broeck

    Regie & Muzieksamenstelling: Annechien Koerselman

    Décorontwerp: Yvon Muller

    Kostuumontwerp: Jookje Zweedijk

    Lichtontwerp: Marcel Visser

    Dramaturgie: Alex Mallems

    Producent: Theaterproductiehuis Zeelandia, Middelburg


     

    Premiere: 28 februari 2008 Theater de Mythe Goes

    Premiere: 31 augustus 2009 Kerk Middelburg, Zeeland Nazomer Festival

    CAST

    Spel: Marie-Louise Stheins

  • Fotografie © Lex de Meester

    CREW

    Text: Walter van den Broeck

    Stage direction & Musical composition: Annechien Koerselman

    Setdesign: Yvon Muller

    Costumedesign: Jookje Zweedijk

    Lightdesign: Marcel Visser

    Dramaturgy: Alex Mallems

    Producer: Theaterproductiehuis Zeelandia, Middelburg


     

    Premiere: February 28, 2008 Theater de Mythe Goes

    Premiere: August 31, 2009 Kerk Middelburg, Zeeland Nazomer Festival

    CAST

    Spel: Marie-Louise Stheins

  • Fotografie © Lex de Meester

    CREW

    Tekstbuch: Walter van den Broeck

    Regie & Musikherstellung: Annechien Koerselman

    Bühne: Yvon Muller

    Kostüme: Jookje Zweedijk

    Licht: Marcel Visser

    Dramaturgie: Alex Mallems

    Produzent: Theaterproductiehuis Zeelandia, Middelburg


     

    Premiere: 28. Februari 2008 Theater de Mythe Goes

    Premiere: 31. August 2009 Kerk Middelburg, Zeeland Nazomer Festival

    CAST

    Schauspiel: Marie-Louise Stheins

  • Fotografie © Ben van Duin

    CREW

    Tekst: Peer Wittenbols

    Regie & Muzieksamenstelling: Annechien Koerselman

    Decor & Lichtontwerp: Yvon Muller

    Kostuumontwerp: Carla van Heeckeren van Brandsenburg

    Dramaturgie: Martine Manten

    Producent: Toneelgroep Oostpool, Arnhem


     

    Premiere: 19 maart 2004 Trailer Oostpool Arnhem

    CAST

    Spel: Fransje Boelen, Raoul Copier, David Goddyn, Roos Hoogland

  • Photography © Ben van Duin

    CREW

    Text: Peer Wittenbols

    Stage direction & Musical composition: Annechien Koerselman

    Set- & Lightdesign: Yvon Muller

    Costumedesign: Carla van Heeckeren van Brandsenburg

    Dramaturgy: Martine Manten

    Producer: Toneelgroep Oostpool, Arnhem


     

    Premiere: March 19, 2004 Trailer Oostpool Arnhem

    CAST

    Actors: Fransje Boelen, Raoul Copier, David Goddyn, Roos Hoogland

  • Fotografie © Ben van Duin

    CREW

    Textbuch: Peer Wittenbols

    Regie & Musiksherstellung: Annechien Koerselman

    Bühne & Licht: Yvon Muller

    Kostüme: Carla van Heeckeren van Brandsenburg

    Dramaturgie: Martine Manten

    Veranstalter: Toneelgroep Oostpool, Arnhem


     

    Premiere: 19. März 2004 Trailer Oostpool Arnhem

    CAST

    Schauspiel: Fransje Boelen, Raoul Copier, David Goddyn, Roos Hoogland

  • Fotografie © Anne Koerselman-Müller & Andrew Waller

    CREW

    Componisten: Max Bruch (Kol Nidrei), Yevhen Stankovych (Babyn Jar), Johannes Brahms (Das Deutsche Requiem

    Muzikale Leiding: Oksana Lyniv

    Regie: Annechien Koerselman

    Decor- & Lichtontwerp: Annechien Koerselman

    Uitvoerend Producent: Pavlo & Larysa Hunka

    Voorzitter: Pavlo Hunka, internationally acclaimed opera singer Founder and Artistic Director, Ukrainian Art Song Project

    Organisatie: Ukranian Jewish Encounter, Toronto, Canada


     

    Premiere: 29 september 2016, National Opera Theatre of Ukraine, Kyiv

    CAST

    Soli: Benjamin Butterfield (tenor), Gal James (sopraan), Pavlo Hunka (bas-bariton)

    Cellist: Roman Borys

    Koor: Dumka, National Academic Choir of Ukraine

    Orkest: Hamburg Symphonisches Orchester

  • Photography © Anne Koerselman-Müller & Andrew Waller

    CREW

    Composers: Max Bruch (Kol Nidrei), Yevhen Stankovych (Babyn Jar), Johannes Brahms (Das Deutsche Requiem

    Conductor: Oksana Lyniv

    Stage-direction: Annechien Koerselman

    Stage- & Lightdesigner: Annechien Koerselman

    Producer: Pavlo & Larysa Hunka

    Chairman: Pavlo Hunka, internationally acclaimed opera singer Founder and Artistic Director, Ukrainian Art Song Project

    Organisation: Ukranian Jewish Encounter, Toronto, Canada


     

    Opening: September 29, 2016, National Opera Theatre of Ukraine, Kyiv

    CAST

    Soloists: Benjamin Butterfield (Tenor), Gal James (Soprano), Pavlo Hunka (Bass-Baritone)

    Cellist: Roman Borys

    Choir: Dumka, National Academic Choir of Ukraine

    Orchestra: Hamburg Symphony Orchestra

  • Fotografie © Anne Koerselman-Müller & Andrew Waller

    CREW

    Komponisten: Max Bruch (Kol Nidrei), Yevhen Stankovych (Babyn Jar), Johannes Brahms (Das Deutsche Requiem

    Musikalische Leitung: Oksana Lyniv

    Regie: Annechien Koerselman

    Bühne- & Licht: Annechien Koerselman

    Produzenten: Pavlo & Larysa Hunka

    Vorsitzender: Pavlo Hunka, internationally acclaimed opera singer Founder and Artistic Director, Ukrainian Art Song Project

    Veranstalter: Ukranian Jewish Encounter, Toronto, Canada


     

    Premiere: 29. September 2016, National Opera Theatre of Ukraine, Kyiv

    CAST

    Soli: Benjamin Butterfield (Tenor), Gal James (Sopran), Pavlo Hunka (Bass-Baritone)

    Cellist: Roman Borys

    Chorus: Dumka, National Academic Chorus der Ukraine

    Orchester: Hamburg Symphony Orchester